خرید و دانلود فایل پایان نامه 2003 server با فهرست

مطالب دیگر:
📖ربات تعقیب نور دو سنسوره📖دانلود مقاله کامل درباره تورم📖دانلود مقاله کامل درباره سازمان تجارت جهاني📖دانلود مقاله کامل درباره عرضه و تقاضا به عنوان پايگاه عدالت 📖دانلود مقاله کامل درباره مفاهیم کارآفرینی📖دانلود مقاله کامل درباره هزينه يابي هدف📖نمونه سوال درس ریاضی پایه نهم همراه با حل مسئله📖نمونه سوالات تستی درس علوم تجربی 3📖نمونه سوال تستی و تشریحی درس آمادگی دفاعی پایه نهم📖نمونه سوال درس ریاضی 3 📖تاثیر اهرم نوساى HRCI و اثر نوساى بر روی حجن هحتوای صادرات کره قبل و بعذ از بحراى هالی جهانی: کاربرد EGARCH-ARIMA و GI📖پاورپوینت تأمين و رفاه اجتماعی📖بسته اموزشی مهندسی یادگیری📖پاورپوینت فصل دهم کتاب درآمدی به جامعه شناسی تألیف بروس کوِئن 📖حذفی قطعی FRP سامسونگ A10📖دانلود مقاله ماشین کاری سریع 📖دانلود مقاله کامل درباره معرفي ماشين‌كاري با جت آب و مواد ساينده📖دانلود مقاله کامل درباره ارسطو و فن شعر📖دانلود مقاله کامل درباره اصول و مبانی سیستمهای خبره📖دانلود مقاله کامل درباره اکسپرسيونيسم
خرید و دانلود فایل پایان نامه 2003 server با فهرست|41010717|vtb
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : خرید و دانلود فایل پایان نامه 2003 server با فهرست

ویندوز سرور 2003 نسبت به ویندوز 2000 گام بزرگی به جلو محسوب می‌شود. برای مدیران شبکه‌های ویندوز NT هم این نگارش جدید سیستم‌عامل مایکروسافت آن قدر ابزار و کنترل‌های مدیریتی زیادی را به ارمغان آورده است که آنها را از ادامه کار با NT منصرف می‌کند.

ویرایش‌های ویندوز سرور 2003

* ویندوز سرور 2003 ویرایش standard

* ویندوز سرور 2003 ویرایش enterprise (نگارش‌های 32 و 64 بیتی)

* ویندوز سرور 2003 ویرایشdatacenter

* ویندوز سرور 2003 ویرایشweb server

ویرایش standard

ویرایش standard ویندوز سرور 2003 برای اغلب شبکه‌ها مناسب است. این ویرایش، چندپردازشی متقارن (SMP) چهارراهه و 4 گیگابابت RAM را پشتیبانی می‌کند. از ویرایش استاندارد می‌توان برای میزبانی network load balancing (ولی نه cluster services) و terminal server استفاده کرد.

ویرایش enterprise

ویرایش enterprise چنان طراحی شده است که همه نیازهای شرکت‌هایی با هر اندازه را برآورده می‌سازد. این ویرایش SMP هشت‌راهه، 32 گیگابایت RAM در نگارش سی و دو بیتی، 64 گیگابایت RAM در نگارش 64 بیتی، و همچنین خوشه‌بندی سرویس‌دهنده‌ها تا هشت گره را پشتیبانی می‌کند.

ویرایش enterprise جایگزین ویرایش advanced server ویندوز 2000 شده است.

ویرایش datacenter

ویرایش datacenter که قدرتمندترین ویندوز به شمار می‌آید در نگارش سی و دو بیتی، SMPی 32 راهه و در نگارش 64 بیتی، SMPی 64 راهه را پشتیبانی می‌کند. این ویرایش در نگارش سی و دو بیتی 64 بیتی 512 گیگابایت RAM را پشتیبانی می‌کند.

ویرایش web

این محصول جدید ویندوز برای ایجاد و راه‌اندازی سایت وب ساخته شده است. این ویرایش شامل IIS نگارش 6/0 و اجزای دیگری است که امکان میزبانی برنامه‌ها و صفحات وب و سرویس‌های وب XML را فراهم می‌کنند. از ویرایش web نمی‌توان برای راه‌اندازی مزرعۀ سرویس‌دهندۀ وب که به خوشه‌بندی نیاز دارد استفاده کرد، و در آن نمی‌توان هیچ گونه سرویس مدیریت شبکه مثل اکتیودایرکتوری، سرویس‌های DNS ، یا سرویس‌های DHCP را نصب نمود.